O MNĚ

Vítám Vás na své stránce, kde najdete vše možné okolo fotografie.

Jmenuji se Tomáš a jsem fotograf z Plzně. Co na focení miluji? Přítomnost i minulost. Zachytit momenty, které se už nikdy nebudou opakovat. Vnímat a prožívat při focení daný okamžik… radost, štěstí, pláč. Fotím vše co život dal, miluji (ne)obyčejný život se vším všudy.

Dlouho jsem fotil jen zvířata a přírodu, ale už bylo na čase vylézt z ulity a podívat se také mezi lidi. 😀 Nyní fotím rodinné fotografie, narozeniny, rande, těhulky, portréty, svatby, křtiny, domácí mazlíčky, ale i méně veselé události jako jsou pohřby (i to patří k životu). Mohu vám i nafotit společenské akce a nebo nemovitosti k pronájmu či prodeji.

Jelikož fotím několik let a žiji jen focením, moc rád vám moje zkušenosti předám formou kurzů, ať už individuálně nebo se potkáme ve větším počtu. Vysvětlím vše o nastavení fotoaprátu/mobilu (clona, čas, ISO) a k čemu slouží různá tlačítka. Věřte, že k vytvoření krásné fotografie nepotřebujete drahé vybavení, i za málo peněz jde dělat hodně muziky. Jen mít chuť se učit. 🙂

Také digitálně restauruji staré fotografie. Všechny fotografie, které vytvořím můžeme vytisknout v různém formátu nebo uděláme obraz. Sem tam i nějaké to video natočím, určitě nějakou ukázku zde najdete. Končím hlášení a pokud budete mít o cokoliv zájem, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme se.