INFO K FOCENÍ

REZERVACE FOCENÍ
Objednat se lze přes e-mail: tomas.hejlek@post.cz nebo telefonicky: +420 776 172 749 (pokud telefon nezvedám, zanechte mi zprávu a já se Vám ozvu hned jak to bude možné).

CESTOVNÉ
Doprava po Plzni a blízkém okolí zdarma. U vzdáleností delších než 10 kilometrů si připočítávám k ceně cestovné 8 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta).

PLATBA
Doba dodání zpracované zakázky je zpravidla 2-20 pracovních dnů (dle vytíženosti a druhu zakázky) od uhrazení faktury – připsání peněz na můj účet.

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE
Neupravené fotografie (RAW soubory), které nebyly ve vašem výběru z náhledů, neposkytuji.
Dle autorského zákona č. 121/2000 sb. není bez souhlasu fotografa jako autora daného díla dovoleno tyto náhledy kdekoli zveřejňovat a ani je dále upravovat (jsou ve vlastnictví fotografa a určeny výhradně pro výběr k retuši). Zaslané náhledy fotografií není dovoleno jakkoliv upravovat a veřejně prezentovat a slouží pouze pro klientovu osobní potřebu a k následnému výběru fotografií, které bude klient požadovat upravit.

ZPRACOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ
Výběr reportážních fotografií je zcela na mém uvážení. Reportážní typ fotografií obsahují pouze základní úpravu (ořez, kontrast, jas, barevné doladění). Portrétní, rodinné, párové a těhotenské fotografie obsahují tyto úpravy – ořez, kontrast, jas, barevné doladění a odstranění lehkých kosmetických vad jako jsou např. akné, škrábance či případné modřiny.

TISK FOTOGRAFIÍ, FOTOKALENDÁŘŮ, FOTOKNIH
Fotografie netisknu, ale pokud budete chtít fotografie někde vytisknout, moc rád Vám poradím.

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ
Fotografování je ideální přibližně 2 měsíce až 1 měsíc před termínem porodu.

PŘEDÁNÍ FOTOGRAFIÍ
Fotografie odevzdávám elektronicky ve finální upravené verzi v poměru stran 2:3 ( 10×15, 13×19, 20×30 atd.) ve formátu .jpeg v plném rozlišení (pro tisk) a zmenšeném rozlišení (pro internetové sdílení). Fotografie odesílám přes Úschovnu (www.uschovna.cz) návod ke stažení Vám odešlu.

V případě jakýchkoliv dotazů a přání mě neváhejte kontaktovat.